::اخبار:: 
فارسی English
فراخوان مقالات

دریافت فایل: دریافت فایل PDF (با حجم 535 KB)

با استعانت از درگاه خداوند حکیم، بیستمین دوره کنفرانس مهندسی برق ایران توسط دانشگاه تهران و دبیرخانه دائمی کنفرانس مهندسی برق از تاریخ 26 لغایت 28 اردیبهشت ماه 1391 در دانشگاه تهران برگزار می گردد. این كنفرانس با هدف گسترش دانش فنی در گرایش های مختلف مهندسی برق از طریق ایجاد محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی، ارائه آخرین یافته های پژوهشی، و همچنین تشویق محققان برنامه ریزی شده است.كمیته علمی كنفرانس از كلیه پژوهشگران، صاحب نظران، متخصصان و علاقمندان در رشته های مختلف مهندسی برق دعوت می نماید مقالات خود را كه حاوی آخرین یافته های علمی در زمینه های موضوعی كنفرانس می باشد، به دبیرخانه كنفرانس ارسال نمایند.كمیته برگزار كننده بیستمین كنفرانس درصدد است با برگزاری برنامه های جانبی شامل برگزاری کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، برگزاری میزگردهای تخصصی، و برپایی نمایشگاه تجهیزات مهندسی برق علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی در زمینه های مختلف مهندسی برق آشنا سازد.
     
زمینه های موضوعی کنفرانس  
قدرت کامپیوتر الکترونیک
مخابرات مهندسی پزشکی کنترل
     
تاریخ های ویژه    
مهلت دریافت مقالات کامل 1390/09/20  
اعلام نتایج پذیرش مقالات 1390/12/25  
مهلت دریافت مقالات نهایی 1391/01/24  
     
ارسال مقالات
* مقالات باید دربرگیرنده یافته های نوین پیرامون زمینه های موضوعی کنفرانس بوده و قبلاً منتشر نشده باشد.

* مقالات باید شامل عنوان مقاله، نام مولف یا مؤلفین، نام مؤسسه متبوع، نشانی کامل، شماره تلفن، دورنگار و پست الکترونیکی باشند.

* مقالات می بایست مطابق دستورالعمل های موجود در وب سایت کنفرانس (www.ICEE2012.ir) تهیه و تنظیم شوند.

* ارسال مقالات تنها از طریق وب سایت کنفرانس امکان پذیر است.

* زبان رسمی کنفرانس فارسی است لیکن مقالات به زبان انگلیسی نیز مورد برسی قرار گرفته و در صورت پذیرش در سایت IEEE Xplore نمایه می شود.

* فقط مقالات ارائه شده توسط مؤلفین محترم در لوح فشرده کنفرانس قابل دسترسی خواهند بود..
     
فعالیت های جانبی    
همزمان با برگزاری کنفرانس، کارگاه های آموزشی، سمینارهای صنعتی، میزگردهای تخصصی و نمایشگاه صنعتی با حضور صاحب نظران دانشگاهی- صنعتی و سازمان های مرتبط در زمینه های مختلف مرتبط با کنفرانس برگزار می شود. از علاقه مندان دعوت می شود پیشنهادات خود را تا تاریخ 1390/11/1 به دبیرخانه ارسال نمایند.
     
بیستمین کنفرانس مهندسی برق ایران

ICEE 2012، تهران، ایران