::اخبار:: 
فارسی English
سایز پوستر A1 بوده (841 میلیمتر ارتفاع در 594 میلیمتر عرض) و به صورت پرتره نصب خواهد شد. امکانات نصب در اختیار شما قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید که برای درج در مجموعه مقالات حداقل یکی از نویسندگان باید در زمان ارائه در کنار پوستر حضور داشته باشد.
توجه:نظر به ابنکه فرآیند تهیه نسخه نهایی مقالات انگلیسی کمی متفاوت است برای اطلاع از نحوه تهیه این مقالات به بخش انگلیسی سایت کنفرانس مراجعه فرمایید.

NOTE: The guidelines to prepare English papers are different. For guidelines on how to prepare the final version of papers written in English please refer to this link.

راهنمای نویسندگان

نسخه نهایی

نویسندگان محترم، مقالات ارسالی به بیستمین کنفرانس مهندسی برق ایران می بایست از الگوهای نگارشی مشخص شده زیر پیروی نمایند. لازم به ذکر است که مقالاتی که الگوهای ذکر شده را رعایت نکرده باشند و اطلاعات درخواست شده را به صورت کامل و در موعد مقرر از طریق سایت در اختیار کنفرانس قرار ندهند در مجموعه مقالات کنفرانس درج نخواهند شد.

الگوی تهیه مقاله فارسی:   [فایل PDF]   [فایل WORD]

پس از تهیه مقاله خود با رعایت الگوی فوق برای ارسال آن به قسمت ارسال مقاله مراجعه نمایید.


نسخه اولیه
نویسندگان محترم، مقالات ارسالی به بیستمین کنفرانس مهندسی برق ایران می بایست از الگوهای نگارشی مشخص شده زیر پیروی نمایند. لازم به ذکر است که مقالاتی که الگوهای ذکر شده را رعایت نکرده باشند برای داوری ارسال نخواهند شد. مقالات باید با فرمت PDF در سایت بارگذاری شوند.

الگوی تهیه مقاله فارسی:   [فایل PDF]   [فایل WORD]
الگوی تهیه مقاله انگلیسی: [فایل PDF]   [فایل WORD]

همچنین فونت های مورد نیاز برای مقالات فارسی را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید: دانلود فونت های فارسی مورد نیاز
بیستمین کنفرانس مهندسی برق ایران

ICEE 2012، تهران، ایران